Futura Pro by ULTRATONE - 15000zł

Data publikacji: 19-08-2019 15:11:29 | Imię kontaktowe: Katarzyna | Miejscowość: Lubin | 445 x wyświetlone |

Profesjonalny System Wyszczuplania ciała i Modelowania twarzy od brytyjskiej firmy Ultratone-światowego lidera w zakresie zastosowania elektrostymulacji w kosmetyce i medycynie estetycznej.

Ten kompleksowy system zapewnia niesamowite efekty modelujące, wyszczuplające, antycellulitowe oraz ujędrniające ciało. Jest również wykorzystywane do niechirurgicznego faceliftingu i ultrasonograficznego leczenia blizn i trądziku. System łączy w sobie technologie: Bio-elektrostymulacji, Liposukcji ultradźwiękowej, Ultrasonografii, Mikroprądów oraz Chromoterapii.

System posiada: komputer, aplikator do ciała, aplikator do twarzy, głowicę ultradźwięków dużą, głowicę ultradźwięków małą, pałeczki mikroprądów oraz wózek- stolik (jako jedyny nosi drobne ślady użytkowania w postaci niewielkich odprysków farby i wgnieceń).

Urządzenie proste w obsłudze, z wygodnym intuicyjnym menu w języku polskim, niskimi kosztami eksploatacyjnymi i solidnym wykonaniem maszyny. Cena nowego urządzenia to koszt ok 60 000 zł.Kontakt Katarzyna: Futura Pro by ULTRATONE

Telefon: 575680238

*

*

*


captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem