(HIFU i inne) Powerstar REVYOUTH 2015 - 13000zł

Data publikacji: 28-11-2019 10:10:34 | Imię kontaktowe: Krystian | Miejscowość: Szczecin | 360 x wyświetlone |

Powerstar, urządzenie dla medycyny estetycznej.
Skoncentrowanie pięciu najnowocześniejszych technologii w jednym urządzeniu do redukcji bardzo głębokiej i płytkiej takanki tłuszczowej oraz napinania skóry.

-HIFU - selektywne niszczenie komórek tłuszczowych na dużej głębokości wskutek dostarczania do tkanki zogniskowanej energii ultradźwiękowej z niewielkim natężeniem przy naskórku a kumulacja tej energii w tkance tłuszczowej.

KAWITACJA - selektywne niszczenie komórek tłuszczowych na mniejszej głębokości w skutek dostarczania do tkanki niezogniskowanej energii ultadźwiekowej.

HIFU i KAWITACJA - to technologie pozwalające zmniejszyć ilość komórek tłuszczowych jak przy zabiegach liposukcji.

RADIOFREKFENCJA RF BIOPOLARNA- do podgrzewania pojemnościowego tkanki, co skutkuje wzrostem lipolizy, skurczeniem istniejącego kolagenu i elastyny, namnażaniem nowych włókien, zwiększeniem gęstości skóry.

ELEKTROPORACJA RF - powoduje otwarcie nowych dróg dla wprowadzenia aktywnych kosmetyków.

MASAŻ PODCIŚNIENIOWY - zróżnicowane podciśnienie zastosowane na tkankę uciska komórki tłuszczowe, uwalniając z nich tłuszcz, powoduje przekrwawienie skóry i jej uelastycznie, pobudza drenaż limfatyczny.

BIOPOLARNA RF, ELEKTROPORCJA I MASAŻ PODCIŚNIENIOWY - to technologie, pozwalające zmniejszyć ilość tłuszczu w komórkach, ale bez zmniejszania ich ilości.

W urządzeniu POWERSTAR zainstalowany jest system bezpiecznego podawania zogniskowanej energii ultradźwięków, czujnik bezpieczeństwa przed porażeniem RF, poza tym pacjent ma możliwość dokładnego monitorowania procesu zabiegowego.

Urządzenie używane, w bardzo dobrym stanie. Rok produkcji 2015.
Cena okazyjna. Koszt nowego takiego urządzenia to 125tyś zł. Używanego ponad 30tyś !

Kontakt Krystian : (HIFU i inne) Powerstar REVYOUTH 2015

Telefon: 506505306

*

*

*


captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem