Laser Xlase Nd:Yag i CPL Biotec Polska, urządzenie medyczne - 47000zł

Data publikacji: 02-01-2018 13:33:44 | Imię kontaktowe: Patrycja | Miejscowość: Katowice | 297 x wyświetlone |

Urządzenie pod nazwą X-Lase to wielofunkcyjna platforma, która umożliwia leczenie szeregu problemów skórnych: od zmarszczek, przez zbędne owłosienie, a kończąc na zamykaniu rozszerzonych naczyń krwionośnych.

Urządzenie X-Lase posiada dwie głowice, umożliwiające emisję wiązki laserowej o długości 1064 nm (system Nd:YAG) oraz CPL (calibrated pulsed light) - światła pulsacyjnego kalibrowanego.

Technologia CPL (emituje fale świetlne o długości do 410 do 1200 nm) jest rozwiązaniem umożliwiającym wytworzenie zarówno długiego impulsu, dopasowanego do czasu relaksacji termicznej miejsc docelowych, jak i stałego spektrum impulsów świetlnych. W X-Lase, w przeciwieństwie do standardowych urządzeń CPL, kształt impulsu jest jednolity, energia natychmiast przechodzi od zera do wartości maksymalnej, pozostaje na poziomie wartości maksymalnej przez cały czas trwania impulsu, po czym spada natychmiastowo do zera.

Laser Nd:YAG o długości fali 1064 nm emituje światło podczerwone, które jest absorbowane przez chromofor czarny, ciemnoczerwony, niebieski i brązowy, dzięki czemu Nd:YAG jest świetnym rozwiązaniem w leczeniu naczyniaków i wrodzonych znamion rubinowych, trądziku różowatego, zamykania naczyń i małych żył, redukcji wzrostu włosów czy leczenia przebarwień.

Urządzenie na sprzedaż jest wyprodukowane w 2012r. Przez 5 lat było serwisowane u jedynego dystrybutora w Polsce, firmę Biotec Polska. Posiada książkę serwisową, jest w pełni sprawne.
Instrukcja obsługi urządzenia jest w języku polskim, jednak dystrybutor może zapewnić materiały szkoleniowe w języku angielskim i niemieckim.

Urządzenie medyczne z 8%VAT.

Transport urządzenia na koszt własny lub z odbiorem własnym.

Specyfikacja techniczna dostępna na życzenie.
Urządzenie pracowało w katowickiej klinice medycyny estetycznej i kosmetologii. Powodem sprzedaży jest zakup nowego sprzętu.

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu!
Patrycja Kurpik
tel. 535 150 530Kontakt Patrycja: Laser Xlase Nd:Yag i CPL Biotec Polska, urządzenie medyczne

Telefon: 535150530

*

*

*


captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem