Mikropigmentacja i mezoterapia frakcyjna 2200 zł do negocjacji - 2000zł

Data publikacji: 31-07-2017 22:52:19 | Imię kontaktowe: Kasia | Miejscowość: Łódź | 141 x wyświetlone |

Sprzedam nowy, nieużywany aparat do mikropigmentacji w skład, którego wchodzi: dermatograf detektor pigmentu, dodatkowo laser biostymulujący, przełącznik nożny, zasilacz, instrukcja, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi.

Zalety aparatu:
Panel sterowania jest zbudowany z najwyższej jakości części elektronicznych.Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów panel jest sterowany przez mikroprocesor Dzięki temu częstotliwość pracy igły jest zawsze stała, pomimo zróżnicowanej struktury skóry, a rysowanie ciągłych linii nie jest już problemem. Panel posiada 4 wejścia - (istnieje możliwość rozbudowania urządzenia o drugi dermatograf, laser biostymulujący lub detektor pigmentu) Jest to wygodne podczas pracy z jednym klientem przy użyciu różnych kolorów barwników lub rozmiarów igły. Pracę urządzenia można kontrolować również za pomocą pedału nożnego.
Specjalnie zaprojektowana powierzchnia jednostki sterującej ułatwia jej czyszczenie i dezynfekcję. Zanieczyszczenia nie dostają się pomiędzy przyciski Szybkość pracy jest regulowana od 75 do 160 nakłuć na sekundę. Szybkość oznaczona jest na panelu aparatu, na ekranie wyświetlacza. Specjalnie zaprojektowany w kształt litery „L” dermatograf jest przystosowany nawet do bardzo małych dłoni. Specjalna konstrukcja przewodu igły zapobiega rozlewaniu się barwnika. Wystarczy napełnić moduł 2 lub 3 kroplami barwnika. Można również na 2-3 sekundy zanurzyć końcówkę modułu w barwniku. Jeśli urządzenie jest włączone barwnik zostanie zassany do modułu. Podczas tej procedury należy unikać jakiegokolwiek kontaktu końcówki igły z pojemnikiem. Podczas przerw w zabiegu dermatograf należy zawsze umieszczać w specjalnym stojaku (w wyposażeniu).
Pomimo dużej mocy wyjściowej, uchwyt pracuje cicho i jest lekki.
Do dermatografu jest ściśle dopasowany moduł higieniczny (zintegrowany system igły z nasadką).Kontakt Kasia: Mikropigmentacja i mezoterapia frakcyjna 2200 zł do negocjacji

Telefon: 721359698

*

*

*


captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem