OKAZJA Laser diodowy SOPRANO ACCORD ICE ALMA LASERS - 77000zł

Data publikacji: 27-11-2018 15:34:13 | Imię kontaktowe: Agnieszka | Miejscowość: Kraków | 842 x wyświetlone |

Zapraszamy do zakupu lasera SOPRANO ACCORD Z GŁOWICĄ ICE ALMA LASERS

Laser Soprano Alma Lasers to perełka i zdecydowany lider na rynku laserów do trwałej depilacji zaraz obok Lightsheer czy Vectus.

Jest nie tylko niezwykle skuteczny, ale i wysoce komfortowy dla klientów dzięki innowacyjnemu trybowi In-motion. Rozwiązanie te wykorzystywane jest przez najlepsze salony i kliniki w Polsce. Dodatkowo laser posiada jeszcze nowocześniejszą i większą głowice model ICE.

Alma Lasers zaś to jeden z najrzetelniejszych i najlepszych dystrybutorów laserów medycznych na świecie a jego sprzęty są najwyższej jakości.

Laser jest w doskonałym stanie technicznym. Jest regularnie serwisowany (ostatni przegląd wykonany został miesiąc temu) i jesteśmy pewni, że jego zakup na pewno szybko się zwróci.

Soprano posiada wszystkie certyfikaty dotyczące jakości takie jak CE czy FDA.

Laser wyprodukowany został na sam koniec 2014r, używany jest od połowy 2015r. i na pewno jeszcze wiele lat posłuży w kolejnej klinice.

Nie kupuj laser chińskiego, z którego używaniem i serwisowaniem będziesz mieć stały problem lub kilkunastoletniego Lightsheera, którego będziesz musiał niedługo wymienić, a który zakupisz w podobnej cenie!

Zaufaj jakości, certyfikatom medycznym, sprawdzonym rozwiązaniom (W Polsce głównym przedstawicielem firmy Alma Lasers jest renomowana firma ITP, która w swojej ofercie ma tylko sprawdzone i bezpieczne technologie!)

Można zobaczyć osobiście w centrum Krakowa.

Zapraszamy! tel. 519 516 528


Cena 79 tys netto (+ 8% vat) - pomożemy w formalnościach leasingowych!Kontakt Agnieszka: OKAZJA Laser diodowy SOPRANO ACCORD ICE ALMA LASERS

Telefon: 519516528

*

*

*


captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem