Pistolet MESOTECH CLASSIC + zestawy iniekcyjne - 3600zł

Data publikacji: 17-09-2014 13:36:56 | Imię kontaktowe: Dorota | Miejscowość: Bolesławiec | 2211 x wyświetlone |

Pistolet Meso Tech Classic jest nowością wśród pistoletów manualnych. Zapewnia łatwość obsługi, komfort pracy przy pełnym bezpieczeństwie użytkowania. Niezastąpiony w zabiegu mezoterapii. Szybkość oraz precyzja wstrzykiwania substancji za pomocą pistoletu powoduje, że zabieg jest mało odczuwalny. Do pistoletu stosuje się te same akcesoria jak w pozostałych pistoletach: strzykawka, specjalny troker, zawór ciśnieniowy, igła.

Pistolet Meso Tech Classic z łatwością poddaje skórę mikro iniekcji i pozwala na zdeponowanie w skórze na ustawionej głębokości substancji do mezoterapii kosmetycznej.

Zaproponowane pistolety do mezoterapii firmy Techdent mogą być stosowane na twarz i ciało. Posiadają regulowaną głębokość wkłuć. Pistolety Techdent jako jedyne na świecie posiadają opatentowany zawór ciśnieniowy, uniemożliwiający podanie substancji ze zbyt dużym ciśnieniem. Opatentowana kontrola ciśnienia wtrysku zabezpiecza przed rozerwaniem tkanki i bliznowcami. Pistolety produkowane są z zachowaniem najbardziej rygorystycznych norm jakości.Kontakt Dorota: Pistolet MESOTECH CLASSIC + zestawy iniekcyjne

Telefon: 601207922

*

*

*


captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem