Regeneracja reflektora odbłyśnika w głowicy IPL oraz ELIGHT Warszawa

Data publikacji: 15-05-2013 17:50:01 | Imię kontaktowe: Marcin Berger | Miejscowość: Warszawa | 2396 x wyświetlone |

Oferuję usługę regeneracji odbłyśnika/reflektora w głowicach zabiegowych IPL oraz E-light.

Wbrew pozorom oraz opiniom niektórych sprzedawców zdecydowaną większość głowic zabiegowych IPL oraz Elight można regenerować przywracając w ten sposób pełną sprawność i skuteczność głowicy unikając wysokich kosztów zakupu nowej głowicy.

Głowica po prawidłowo wykonanej regeneracji ma 100% sprawność tak jak głowica fabrycznie nowa.

W niektórych przypadkach możliwe jest uzyskanie lepszej skuteczności w stosunku do głowicy nowej, przy użyciu tego samego urządzenia.

Zużycie odbłyśnika jest naturalnym zjawiskiem i zdecydowaną większość głowic prędzej czy później czeka regeneracja. Jeżeli na odbłyśniku pojawiają się ciemne plamy lub jeśli odbłyśnik zacznie tracić blask - to znaczy, że odbłyśnik wkrótce będzie wymagać regeneracji.

Odbłyśnik w głowicy zabiegowej jest zwierciadłem, które odbija światło emitowane przez lampę. Musi być błyszczący i bez smug czy plam, ponieważ pełni bardzo ważną rolę w momencie strzału/błysku i ma ogromne znaczenie dla "mocy" głowicy i zapewnia prawidłowe efekty zabiegowe.

Jeżeli zauważyli Państwo spadek skuteczności zabiegów IPL/ ELIGHT to proszę skontrolować stan odbłyśnika - zazwyczaj wystarczy zajrzeć w kryształ głowicy. Jeżeli wygląda tak jak na zdjęciu 1 i 2, to wskazana jest kompleksowa regeneracja odbłyśnika. Po regeneracji będzie wyglądać jak na zdjęciu 3 i 4, a skuteczność zabiegowa ulegnie poprawie co znacząco wpłynie na zadowolenie Państwa klientów z efektów terapeutycznych.

Świadczona przez serwis Spectek regeneracja przywróci moc zabiegową głowicy i pozwoli uniknąć zbędnych kosztów związanych z wymianą głowicy na nową.

Zapraszam do współpracy!
Spectek Marcin Berger
www.spectek.pl
tel.: (+48) 696-070-222
Kontakt Marcin Berger: Regeneracja reflektora odbłyśnika w głowicy IPL oraz ELIGHT Warszawa

Telefon: 696-070-222

*

*

*


captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem