Geneo - urządzenie + 2 końcówki (tripollar, oxygeneo) - 2700$

Data publikacji: 29-02-2024 20:13:50 | Imię kontaktowe: Wioletta | Miejscowość: Gdańsk | 53 x wyświetlone |

Z powodu likwidacji salonu kosmetycznego mam na sprzedaż urządzenie Geneo z dwoma końcówkami (tripollar, oxygeneo). Nie jest to oryginalne urządzenie Pollogen ale wygląda i pracuje identycznie.

Cena: 2700zł

Geneo to zabieg wykonywany dzięki zaawansowanej technologii. Efekty są widoczne od razu, dzięki czemu nosi on miano „zabiegu bankietowego”. Jego działanie opiera się na stymulacji naturalnych możliwości organizmu.

Dotlenienie. Połączenie kapsułki stworzonej z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z odpowiednio dobranym do kondycji skóry preparatem aktywuje reakcję chemiczną, tzw. efekt Bohra. W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

Złuszczanie. Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

Wchłanianie Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa, aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie, m.in kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

EFEKTY ZABIEGU GENEO:
– Odmłodzenie
– Rozświetlenie
– Nawilżenie
– Wyrównanie kolorytu skóry
– Poprawa struktury skóry
– Złuszczenie zrogowaciałego naskórka
– Ujędrnienie i lifting


Kontakt Wioletta: Geneo - urządzenie + 2 końcówki (tripollar, oxygeneo)

Telefon: 503157988

*

*

*


captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem