Laser do epilacji Alma Soprano Ice Titanium z głowicą do termoliftingu Alma NIR - 295000$

Data publikacji: 11-06-2020 10:38:48 | Imię kontaktowe: Agata Jasiczek-Frukowska | Miejscowość: Szczecin | 1223 x wyświetlone |

Sprzedam oryginalny laser do epilacji Soprano Ice Titanium firmy Alma Lasers. Jest to najnowsza wersja lasera Alma Soprano, wyprodukowany w 2019 roku. Zakupiony od oficjalnego dystrybutora Alma Lasers, firmy ITP S.A. w grudniu 2019. Użyty kilkanaście razy. Stan idealny, praktycznie nowy.
Jest to nowsza wersja Alma Soprano Ice Platinum, dużo od niego szybsza - depilacja małych obszarów, np pachy czy bikini trwa dosłownie kilka minut, duże obszary jak nogi czy plecy można wydepilować już w kilkanaście minut. W skład urządzenia wchodzą dwie głowice do epilacji o powierzchni 2 i 4 cm, specjalna końcówka "krogulec" do zabegów precyzyjnych na najmniejszych powierzchniach, jak uszy czy nos oraz Alma NIR Face - głowica do termiliftingu, identyczna jak w urządzeniu Alma Harmony.

Cena zawiera szkolenie z obsługi. Sprzedaję z powodu konieczności zakończenia działalności, stąd oferuję atrakcyjną cenę. Możliwe jest też przejęcie leasingu - na chwilę obecną do spłacenia zostało 69 rat po 5350 zł.

Specyfikacja (z oficjalnej strony produktu):
UNIKALNY I WYDAJNY APLIKATOR QUATTRO 3D, KTÓREGO POWIERZCHNIA SPOTU WYNOSI AŻ 4 CM2
TECHNOLOGIA 3D ŁĄCZY W SOBIE TRZY NAJBARDZIEJ EFEKTYWNE DŁUGOŚCI FAL LASEROWYCH – ALEXANDRYT 755 NM, SPEED 810 NM ORAZ ND:YAG 1064 NM.
URZĄDZENIE POSIADA DWA MIEJSCA NA PODŁĄCZENIE GŁOWIC, FUNKCJA TA ELIMINUJE CZAS POŚWIĘCANY NA PRZEŁĄCZANIE APLIKATORÓW PODCZAS ZABIEGU.
ZAAWANSOWANY SYSTEM CHŁODZENIA ICE PLUS™, KTÓRY W SPOSÓB CIĄGŁY CHŁODZI SKÓRĘ I UŁATWIA REGULACJĘ TEMPERATURY PODCZAS ZABIEGU.
DUŻY EKRAN 15” ORAZ SYSTEM ANDROID POMAGAJĄ WYKONAĆ ZABIEG W SPOSÓB INTUICYJNY I PRZYJAZNY DLA PACJENTA.
WBUDOWANA APLIKACJA SMART CLINIC, KTÓRA POZWALA ROZWINĄĆ BIZNES ORAZ W PROSTY SPOSÓB USPRAWNIĆ PROCES JEGO ZARZĄDZANIA.
DLA FOTOTYPÓW SKÓRY I-VI ORAZ SKÓRY OPALONEJ.Kontakt Agata Jasiczek-Frukowska: Laser do epilacji Alma Soprano Ice Titanium z głowicą do termoliftingu Alma NIR

Telefon: 697342365

*

*

*


captcha

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem